حسینقلی قوانلو عصر امروز در حاشیه بازدید استاندار گلستان از مراکز پرورش میگو در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نمایشگاه فروش کالاهای اساسی برای تنظیم بازار از فردا در گرگان جنب تالار فخرالدین اسعد گرگانی راه‌اندازی می‌شود.

رئیس سازمان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان تصریح کرد: در این نمایشگاه لبنیات، برنج، مرغ وگوشت منجمد ارائه می‌شود که این گوشت با قیمت هرکیلوگرم ۳۰ هزار تومان از فردا در گرگان و به‌مرور در شهرستان‌های دیگر استان هم عرضه می‌شود.

وی تاکید کرد: این نمایشگاه از فردا راه‌اندازی می‌شود و تا روز سه‎‌شنبه برپا است و همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۷ عصر پذیرای خریداران است که امیدواریم با حمایت از این نمایشگاه‌ها نگرانی کمبود مواد غذایی برطرف شود.

رئیس سازمان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان اظهار داشت: در شهرستان‌های علی‌آبادکتول و گنبدکاووس هم در حال برنامه‌ریزی هستیم تا قبل از فصل پاییز این نمایشگاه بر پا شود.

قوانلو گفت: به‌مناسبت بازگشایی مدارس، نمایشگاه پوشاک و عرضه محصولات و کالاهای اساسی همه ساله به‌منظور رفاه حال شهروندان در استان گلستان برگزار می‌شود.

رئیس سازمان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان درباره اهداف برگزاری نمایشگاه عرضه محصولات پائیزه نیز اظهار کرد:‌ حمایت از تولیدات داخلی،‌ رونق بازار محصولات و کالاهای ایرانی و عرضه اجناس و اقلام مربوط به این فصل از اولویت اهداف برگزاری این نمایشگاه‌ است.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای ایران زانتا محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.