ایران زانتا: رضا صادقی در پوشش حمایت رسانه ای دوستش؛ آرش ظلی پور رخت سیاه از تن درآورد و برای لحظاتی مقابل دوربین خبری، سفیدپوش شد! خبری که همانند بسیاری از اخبار فراوان دیگر از سوی روابط عمومی ها و این بار برنامه «من و شما» به آدرس ایمیل ها ارسال شد و ظاهرش؛ حکایت از لطف و توجه بسیار خواننده مطرح موسیقی پاپ به مردمانش دارد.


به گزارش ایران زانتا، در عین این که رفتار مردمی «رضا صادقی» و هر هنرمند دیگری جای ستایش دارد و اصولا هنرمند با مردمان کشورش قابل تعریف می شود، حرفی سنجیده است اما آگاهی از این که دلیل «مشکی پوش» شدن یک خواننده با این همه طرفدار چیست و این چه باور بی پشتوانه ای است، می تواند برای ارادتمندانش مهم باشد. در واقع خواندن ترانه هایی در وصف مشکی پوش بودن و غلطیدن در این مسیر از چه تفکری برخوردار است که حالا از سفیدپوش شدن موقتی چنین تفکری ترنم شادی سر دهیم؟ آیا چنین تفکر مغایر با نگاهی روانکاروانه را نباید در راستای همان پیام عجیب «هانیه توسلی» در مرگ «گربه»اش قرار داد؟! هنگامی که خواننده «مشکی پوش» سال ها است که برخلاف مفاهیم رنگ شناسی و بافت تفکری سالم، رنگی مغایر با سپیدی رویا و زندگی را به عنوان رنگی برتر به مشتریانش معرفی می کند و ترانه سرا و خواننده ای با کمترین دانش آن را «رنگ عشق» می داند، چگونه می توان از تغییر رخ داده پیرامونش خوشحال شد؟! تغییری که کاش نه برای مردمان زلزله زده و محروم کرمانشاه بلکه برای خود خواننده پیش می آمد و نه در برابر دوربین های خبری و برای عکسی لحظه ای بلکه در درون خواننده عزیز رخ می داد، چرا که هر باوری که پشتوانه عقلی و علمی نداشته باشد، از دایره توجه خارج است و اساس تفکر آقای مشکی پوش در این زمینه خاص دچار ایراد است و از این رو حتی اقدام مردمی اش با وجود ارزشی که در ذاتش دارد، خالی از لطف حقیقی برای مخاطبی باورمند است.به گزارش ایران زانتا، وجود هنرمند در دایره توجه مردمان ایران فراتر از تصویری است که از هنرمندان در کشورهای مختلف دیگر وجود دارد و از این رو هر اقدام و عملی از سوی هنرمند ایرانی به خصوص آن ها که ادعای مردمی دارند، قابل برداشت و باوری جهت الگوپذیری است. از این رو وقتی خواننده ای اقدام به استفاده غیرمجاز از اثر ترانه سرایی می کند و به اصرار مجری برنامه «من و شما» و دوستی که علاقمند اوست، تیتری صوری-خلاف عقیده- برای فردای رسانه هایی می سازد که آماده برای دریافت اخباری چنین آماده هستند، نمی توان در درکش نسبت به اصالت هنر اعتماد کرد.


برنامه «من و شما» و شخص «آرش ظلی پور» در همین مدت کوتاه نشان داد که می تواند امید آینده برای اجرای برنامه های بزرگتر در رسانه ملی باشد، به شرطی که مجری جوان از نقش «روابط عمومی» درآمده و بتواند میهمان را در همان فضای صمیمانه اما همراه با نگاه واقعی خود رها کند و از واسطه گری حتی جهت پاشیدن تخم رفاقت دوری کند چرا که به اندازه کافی در این مملکت از وجود برنامه های تصنعی «آشتی کنان» در حوزه های مختلف بهره مندیم!

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای ایران زانتا محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.