ایران زانتا: محمد خزاعی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «امپراطور جهنم» که یکی از فیلم‌های راه یافته به سی و ششمین جشنواره فیلم فجر بود، در ارتباط با آخرین وضعیت این فیلم سینمایی گفت: برنامه ریزی های صورت گرفته بر این مبنا بود که با هماهنگی سازمان رسانه‌ای اوج و بنیاد فرهنگی روایت که مدیریت آن برعهده یک نفر بود، «امپراطور جهنم» در نیمه دوم سال اکران شود ولی با تغییرات صورت گرفته در بخش مدیریت، باید دید انجمن و سازمان اوج چه برنامه ریزی برای اکران فیلم می کنند.


وی در ادامه افزود: قرار بود فیلم در نیمه دوم سال توسط فیلمیران اکران شود، ولی با توجه به این شرایط باید دید تصمیمات جدید چگونه پیش می‌رود، ولی امسال فیلم را اکران خواهیم کرد.


گفتی است؛ فیلم سینمایی «امپراطور جهنم»به کارگردانی پرویز شیخ طادی و تهیه کنندگی محمدخزاعی ساخته سال ۹۵ است و در سی و ششمین جشنواره ملی فجر حضور داشت.


علی نصیریان، فرخ نعمتی، علیرام نورایی، عنایت شفیعی، کوروش زارعی و تعدادی از بازیگران لبنانی در این فیلم ابه ایفای نقش پرداخته‌اند.


این فیلم به نقد جنایات خاندان آل سعود و ریشه های رشد و گسترش گروه داعش و جریان های تکفیری و افراطی در منطقه، اروپا و آمریکا می پردازد.


خبرگزاری صبا./

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای ایران زانتا محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.