پرسپولیس در اولین هفته از لیگ هجدهم موفق شد با حساب یک بر صفر در مشهد از سد پدیده عبور کرده و جشن پیروزی خود در نخستین بازی فصل را برپا کند.

جالب است بدانید برانکو از روزی که به ایران برگشته تا هدایت پرسپولیس را برعهده بگیرد، ۴ دوره لیگ را به عنوان سرمربی سرخپوشان آغاز کرده که حاصل آن، ۳ پیروزی و یک تساوی بوده و این موضوع نشان می‌دهد تیم تحت هدایت پروفسور همیشه برای شروع این تورنمنت آماده بوده است.

در فصل پانزدهم، پرسپولیس در خانه، مقابل همین پدیده لیگ را آغاز کرد که در آن بازی، سرخپوشان با تساوی ۲ – ۲ متوقف شدند. همان دیداری که مرحوم هادی نوروزی در آن، زیباترین و آخرین گل زندگیش را به ثمر رساند.

در فصل شانزدهم، سرخپوشان در اولین هفته موفق شدند با حساب یک بر صفر سایپا را شکست بدهند و شروع خوبی داشته باشند. در پایان این فصل، پرسپولیس قهرمانی اش را جشن گرفت.

در فصل هفدهم نیز، برانکو و شاگردانش با حساب برتری ۲ بر صفر مقابل فولاد، استارت زدند که در پایان این فصل نیز قهرمانی دوباره برای پرسپولیس رقم خورد.

حالا و در فصل هجدهم، بار دیگر پرسپولیس در هفته اول بازی خود را برد تا در ۴ فصل اخیر که برانکو به ایران آمده، ۳ برد و یک تساوی در هفته‌های اول به کارنامه سرخپوشان گره بخورد.

گفتنی است برانکو ۶ هفته مانده به پایان فصل چهاردهم، جانشین حمید درخشان شد و تا امروز، هدایت سرخپوشان را برعهده دارد.

 

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای ایران زانتا محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.