ایران زانتا: افشین هاشمی؛ بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر که این روزها فیلم کودکانه ی «خاله قورباغه» را به عنوان کارگردان در اکران دارد، طی گفت و گویی به ویژگی های اثرش اشاره کرد.


به گزارش بانی فیلم، افشین هاشمی درباره دلیل استفاده از سکانس آتش نشان گفت: «همه‌ این شخصیت‌ها از ابتدا در فیلمنامه وجود داشت. پس از حضور من یکی – دو شخصیت را از فیلمنامه حذف کردیم. تنها شخصیتی که در فیلمنامه تغییر کرد، سلطان – بچه بامعرفت تهرانی – بود که عده‌ ای را نجات می دهد. حادثه‌ پلاسکو در روزهای پیش‌ تولید اتفاق افتاد و بغضش در گلوی‌ مان بود. این بود که سلطان شد بچه‌ ای که دوست دارد آتش‌ نشان شود و لباس‌ آن‌ها را می‌ پوشد و اوست که برای نجات خاله می‌ رود و البته مثل آتشنشان‌ ها در چاه سمسار گیر می‌افتد.»

این بازیگر و کارگردان درباره وضعیت اکران فیلم «خاله قورباغه» گفت: «واقعا فیلم ما در زمان بدی اکران شد. تعطیلی مدارس، وضعیت اقتصادی نامناسب، افسردگی عمومی و… . فیلم دیدن و تفریح خانوادگی نشاط و شادی و انگیزه می‌ خواهد؛ چیزی که این‌ روزها هیچ نشانی از آن در جامعه نیست. مخاطبان ما کودکان هستند که حتما باید همراه بزرگترهاشان به سینما بروند و با فیلم‌هایی که دختران و پسران جوان مخاطب آن هستند، فرق دارد.»

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای ایران زانتا محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.