هواداران به سردار ایران روحیه دادند
آزمون بعد از تجربه جامی متفاوت در روسیه با حواشی فراوان به ایران بازگشت و در جمع هوادارانی قرار گرفت که در پی دلجویی از او به خاطر انتقادات اخیر بودند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سردار آزمون بعد از بازی با اسپانیا به یک باره بغضش ترکید و مدعی شد به خاطر انتقادهایی که از عملکرد او می شود حاضر است از تیم ملی کنار برود بلکه ایران نتایج بهتری در جام جهانی کسب کند.

 

اشک های او بعد از شکست برابر اسپانیا در جمع خبرنگاران باعث شد تا سردار ایرانی ها بار دیگر در راس اخبار حاشیه ای جام قرار بگیرد، اتفاقی که بازتاب گسترده ای داشت تا با اظهار نظرهای متفاوتی نیز توام شود. آزمون که در سه سال گذشته یکی از بهترین ستاره های تیم ملی بود در جام جهانی به عنوان کلیدی ترین مهره کی روش در ترکیب ایران تورنمنت را بدون گل زده به پایان برد اما پنالتی که او در آخرین دقیقه بازی از پرتغالی ها به کمک VAR گرفت عملکردش را توجیه کرد.

 

در استقبال تاریخی از کاروان تیم ملی سردار از جمله ستاره هایی بود که مد نظر طرفداران قرار داشت، طرفدارانی که با محاصره او و گرفتن عکس های سلفی در پی دلجویی از انتقادات قشر چند درصدی از طرفداران منتقد این بازیکن بودند تا دوباره به آزمون روحیه بدهند که همچنان به او و توانایی هایش برای درخشش بیشتر در ترکیب تیم ملی اعتماد دارند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.تمامی حقوق مطالب برای ایران زانتا محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.