ایران زانتا: پویول عنوان کرد که به خاطر مشکلات ظاهری‌ برنامه‌ اش در تلویزیون ایران لغو شده است.


به گزارش عصرایران به نقل از بی بی سی، کارلوس پویول، بازیکن سابق تیم ملی اسپانیا و بارسلونا که برای بازی ایران اسپانیا به ایران سفر کرده بود، بعد از لغو برنامه تلویزیونی‌اش گفت: به من گفتند به خاطر مشکلات ظاهری (موهای بلند) امکان حضور در برنامه را ندارم. لازم به ذکر است که مسئولان صداوسیما چهارشنبه شب مانع از حضور پویول در ویژه برنامه جام جهانی شدند. اقدامی که باعث قهر چندین ساعته فردوسی پور از برنامه شبکه ۳ شد و فردوسی پور چندین بار نسبت به ممانعت از حضور پویویل اننقاد کرد و گفت «نمی دانم به پویول چه بگویم.»


اما نکته جالب تر از تازه ترین نقطه منفی در سیاهه تلویزیون، توجیه به عمل آمده در روزنامه جام جم؛ روزنامه رسمی صدا و سیما است که امروز طی گزارشی که نمایانگر بی اطلاعی نویسنده از ماهیت رسانه و فوتبال است، به جنگ یکی از معدود مجریان خلاق تلویزیون رفته است. همچنین به گفته معاون سیمای رسانه، «رئیس شورای ورزش سیما رسما ابلاغ کرد دعوت از کارشناسان خارجی در برنامه های ورزشی و پرداخت چند صد میلیونی برای چند دقیقه حضور ولو این که از سوی اسپانسر هم صورت بگیرد، ممنوع و مخالف سیاست های رسانه ملی است.» مساله ای که کاملا مغایر با نگاه رسانه های مهم جهان بوده و مخاطبان ایرانی را به تماشای کارشناسان تکراری داخلی با حرف هایی تکراری دعوت می کند!

آن چه پیدا است عنوان مطالبی مانند خروج ارز از کشور و ساز ناکوک مجری متفاوت تلویزیون، راهی برای سرپوش گذاشتن به عملکرد نامناسب مدیران تلویزیون بوده و راهی برای پرورش افراد کارمند ماب می باشد و همین تفکر توسط رسانه های حامی و همسو مانند همیشه کپی شده و به تکرار در می آید! حالا باید دید ضرر اصلی را چه کسی از این عدم حضور می خورد؟ مخاطبان چند میلیونی فوتبال یا کارلوس پویول یا شاید برخلاف نظر مسئولان، رسانه ای که همچنان بابت عدم پخش مصاحبه ی ناصر ملک مطیعی مورد نقد قرار می گیرد؟!

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای ایران زانتا محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.