حسین عابدیان؛ سید جلال حسینی را باید مرد اول پرسپولیس در دو فصل اخیر دانست که با اتکا به تجربه اش در خیلی از مواقع در بازی های سخت به یاری تیم شتافت تا نتیجه ای دلخواه برای هواداران رقم بزند که آخرین مورد او را می توان به دیدار برگشت در لیگ قهرمانان آسیا برابر الجزیره امارات اشاره نمود.

سید جلال در بازی های تیم ملی نیز در طی چند سال اخیر عصای دست کی روش بود و اگر آمارهای بیرانوند در تیم ملی و پرسپولیس بسیار مثبت می باشد، بخش اعظم آن را باید به حسینی نسبت داد و بیراه نیست اگر بگوییم رکن اصلی تمامی موفقیت های در چند سال اخیر پرسپولیس و تیم ملی بوده است، سخنی به گزاف نگفته ایم.

اهمیت حضور این بازیکن تا این حد مهم می باشد که برانکو بارها در زمانی که سید جلال را در تیمش به دلیل محرومیت یا مصدومیت نداشت و نتیجه مناسب نمی گرفت دلیلش را نبودن سید جلال می دانست.

سید جلال حسینی در طی چند سال گذشته نقش رهبر را در پرسپولیس و همچنین در تیم ملی ایفا کرده و حضورش در زمین باعث اعتماد به نفس به هم تیمی هایش می شود.

اما اگر بخواهیم نگاهی بیندازیم که چرا مربی تیم ملی نام سید جلال را خط زده است، میتوانیم به سن سید جلال حسینی اشاره کنیم که در حال حاضر ۳۶ سال سن دارد و با توجه به این که در جام جهانی بازیکنان فوقع العاده سرعتی و جوان حضور دارند که در بهترین سطح فوتبال دنیا بازی می کنند و این شاید باعث نگرانی کی روش شده است.

یکی دیگر از دلایل را هم می توان گفت که کیروش می خواهد به بازیکنان جوان تر میدان بدهد تا تیمی قوی و با تجربه برای رقابت های آسیایی آماده کند و قهرمانی آسیا هدف اصلی کیروش است و این مورد هم می تواند دلیل خط خوردن سید جلال حسینی از تیم ملی باشد، اگرچه هنوز نباید نا امید بود و درهای تیم ملی را بسته دید ولی قبول کنیم شرایط برای حضور این ستاره در جام جهانی بسیار سخت شده است.

 

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای ایران زانتا محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.