بیمه ایران روزانه ۲۸۰ میلیارد ریال خسارت پرداخت می کند

جامع خبر(ایران زانتا):مدیرعامل شرکت بیمه ایران گفت: این شرکت به عنوان بزرگترین مجموعه بیمه ای کشور روزانه ۲۸۰ میلیارد ریال به بیمه شدگان خود خسارت می پردازد.
به گزارش جامع خبر؛ محسن پورکیانی روز شنبه در حاشیه مراسم آغاز عملیات اجرایی ساختمان ستادی بیمه ایران در قزوین افزود: پرداخت خسارت به پتروشیمی بوعلی و زلزله زدگان کرمانشاه از جمله حوادث مهمی بودند که اخیرا از سوی بیمه ایران و در کمترین زمان ممکن صورت گرفت.
وی اضافه کرد: بیمه ایران با هفت میلیون بیمه نامه در کشور به عنوان بزرگترین شرکت بیمه ای در کشور محسوب می شود.
پورکیانی اضافه کرد: بیمه ایران از میان ۳۰ شرکت خصوصی بیمه ای کشور همچنان در اولویت بیمه گذاران قرار دارد.
به گفته وی، ۱۰۰ نمایندگی بیمه ایران در استان قزوین باید سعی کنند تا با برنامه ریزی های مناسب بهترین خدمات خود را در کوتاهترین زمان ممکن به مردم ارائه دهند.
مدیرعامل بیمه ایران اضافه کرد: در همین راستا، تعویض برخی بناهای نامناسب و تبدیل آن به ساختمان های جدید به منظور ارائه خدمات بهتر به مراجعه کنندگان در دستور کار قرار گرفته است.
پورکیانی ادامه داد: امیدواریم در این راستا مردم نیز نسبت به گذشته توجه بیشتری به امور بیمه ای داشته باشند تا در هنگام حوادث و بلایای طبیعی خسارت های کمتری متحمل شوند.
وی افزود: استان قزوین با توجه به گستردگی صنایع خود، در بخش بیمه ضعیف عمل کرده و این مساله نیازمند بازنگری از سوی مسئولان و آشنایی مردم با صنعت بیمه است.
کلنگ ساختمان ستادی شرکت سهامی بیمه ایران استان قزوین در هفت طبقه و ۶ هزار و۹۶۱ متر مربع زیربنا و با ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار امروز شنبه توسط استاندار این استان به زمین زده شد.


نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲:۲۴ ب.ظ

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای ایران زانتا محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.