مشکل قطعی شبکه همراه اول امروز ظهر رفع می‌شود

جامع خبر(ایران زانتا):مدیرکل روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران از رفع مشکل قطعی شبکه و ارتباطات این اپراتور تا ظهر امروز خبر داد.
به گزارش جامع خبر، ارتباطات اپراتور همراه اول از ساعت ۸ صبح روز جاری با مشکلاتی روبرو شد و تمامی کاربران دائمی و اعتباری این اپراتور از قطعی کامل شبکه و عدم دریافت خدمات ارتباطی پایه خبر دادند؛ همین مسئله مشکلات زیادی را در سطح شهر برای دریافت ارتباطات همراه و سرویس‌های اینترنتی ایجاد کرده است. در حال حاضر میزان اختلال در شبکه همراه اول کاهش پیدا کرده و برخی کاربران قادر به استفاده از ارتباطات موبایل همراه اول هستند.

شاهین آرپناهی، مدیرکل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران در گفتگویی با اشاره به مشکلات ایجاد شده در شبکه اپراتور همراه اول اظهارداشت: دلیل اختلال در شبکه همراه اول بروزرسانی و ارتقا سیستم‌های ارتباطی بوده و تا ساعتی دیگر برطرف خواهد شد.

وی تاکید کرد: مشکل به طور کامل تا ظهر امروز رفع خواهد شد و مشکل ایجاد شده در شبکه برای بروزرسانی امری طبیعی محسوب می‌شود.

گفتنی است، همراه اول در یک اطلاعیه رسمی پیش از این اعلام کرده بود، پیرو ارتقاء سامانه جامع خدمات مشتریان این اپراتور جهت ارائه خدمات بهتر و متنوع تر به مشترکین، ممکن است مشکلاتی برای مشترکین ایجاد شود که بابت این موضوع همراه اول از مشترکین خود عذرخواهی کرده است.


نوشته شده توسط تحریریه در یکشنبه, ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۰ ق.ظ

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای ایران زانتا محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.