مدیرعامل‌بانک‌کشاورزی:‌از‌تولید‌پایدار‌کشاورزی‌حمایت‌می‌کنیم

جامع خبر(ایران زانتا):مدیرعامل بانک کشاورزی بیش از همه بر تکریم صمیمانه مشتری و بهبود کیفیت تولیدات وخدمات به مثابه ارکان اعتلای‌بانک‌و‌راهکاری‌برای‌حمایت‌از‌تولید‌داخلی‌تاکید‌دارد.

روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی بیش از همه بر تکریم صمیمانه مشتری و بهبود کیفیت تولیدات وخدمات به مثابه ارکان اعتلای بانک و راهکاری برای حمایت از تولید داخلی تاکید دارد و آن را استراتژی مهم و محوری در همایش سراسری روسای شعب بانک معرفی کرد.
به گزارش پایگاه خبری جامع خبربه نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، خدارحمی که روز شنبه هشتم اردیبهشت در جمع بیش از ۹۰۰ نفر از روسای شعب بانک کشاورزی سخن می گفت، اولویت های راهبردی بانک کشاورزی برای سال ۱۳۹۷ را برگرفته از شعار سال مقام معظم رهبری با تاکید بر حمایت از کالای ایرانی، شامل بهبود کیفیت خدمات بانک ، تلاش برای ارایه تسهیلات بیشتر وحمایت از تولید پایدار کشاورزی اعلام کرد و بر هدفمندی پرداخت تسهیلات بیشتر دربانک کشاورزی تأکید کرد.
خدارحمی در ادامه سخنان خود، عمل به شعار امسال را مصلحت اقتصاد کشور در شرایط کنونی دانست و تصریح کرد: هدف این نامگذاری از سوی رهبر فرزانه انقلاب،تلاش همگانی برای تقویت تولید ملی است و حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم از جمله اشتغال، سرمایه گذاری و آسیب های اجتماعی مهم ترین نتیجه و دستاورد آن خواهد بود.
وی سپس به تشریح شاخص های موثر بر بهبود سطح خدمات در بانک کشاورزی پرداخت و گفت: ارائه خدمات متناسب با نیازهای بازار و افزایش سرعت ارائه خدمات ، در کنار اقداماتی چون ساده سازی فرآیند ارائه خدمات،دقت در ارائه خدمات و فراتر بودن از انتظار مشتری بایستی مدنظر قرار گیرند.
خدارحمی در بخش دیگری از سخنان خود با اعلام تحقق ۱۲۴درصدی برنامه تجهیز منابع این بانک در سال گذشته، افزایش سهم از بازارسپرده ها در کنار کاهش هزینه های تمام شده منابع ، توازن در منابع و مصارف، رشد ۱۶درصدی میزان اعتبارات پرداختی و بهبود ضریب خود اتکایی بانک کشاورزی، از تلاش های همکاران در سراسر کشور قدردانی کرد وافزود : بانک کشاورزی در حمایت از بخش کشاورزی در مقایسه با گذشته توانمندتر شده و به جایگاه مطلوبتری دست یافته است.
مدیرعامل بانک کشاورزی در ادامه سخنان خود ۸ راهبرد این بانک در سال ۱۳۹۷ را اعلام و تصریح کرد: توازن منابع و مصارف، کاهش هزینه ها به ویژه قیمت تمام شده منابع ، افزایش درآمدها با تاکید بر درآمدهای کارمزدی( غیرمشاع)، تک رقمی شدن نسبت مطالبات معوق (دستیابی به نرخ ۶ درصد)، بهبود ارتباط با مشتریان و ارتقای کیفیت ارایه خدمت در سطح شعب، اجرای دقیق بودجه و عدم انحراف از بودجه مصوب( تحقق اهداف ابلاغی)، بازنگری و ساده سازی روش ها و فرایندها و واگذاری شرکت ها و املاک تملیکی با تعیین هدف دقیق از مهمترین اولویت های سال جاری به شمار می آیند.
وی سپس انتظارات بانک از روسای شعب را برشمرد و اظهار داشت: داشتن اشتیاق و انگیزه برای طی مسیر، تلاش و پشتکار و لذت بردن از کار، تمرین ارتقای مهارت ها، تمرکز بر هدف اصلی، اراده قوی و اعتماد به نفس و تقویت روحیه همکاری و خدمت به دیگران از عوامل زمینه ساز موفقیت است و رعایت آن از روسای شعب انتظار می رود.
خدارحمی در بخش پایانی سخنان خود از روسای شعب خواست با تمرکز بر این اصل که سربلندی بانک در گرو کیفیت خدمات، تکریم مشتری و رضایت هموطنان است، برای تحقق برنامه های بانک کشاورزی در سال جاری تلاش کنند .
شایان ذکر است دومین مرحله از همایش سراسری روسای شعب بانک کشاورزی در سال ۱۳۹۷، با هدف تشریح راهبردهای اصلی بانک و آموزه های نوین مدیریتی، مالی و بانکداری برای شرکت کنندگان از هشتم اردیبهشت ماه سال جاری با حضور مدیرعامل،اعضای هیأت مدیره،مدیران امور،روسای برخی از ادارات مرکزی و بیش از ۹۰۰نفر از روسای شعب این بانک از سراسر کشور در مرکز آموزش بابلسر آغاز شده است و تا روز یکشنبه نهم اردیبهشت ماه به طول خواهد انجامید.


نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۴:۱۱ ب.ظ

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای ایران زانتا محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.