ایران زانتا: ۶ کارگردان سینما از جمله شهرام مکری، سیف اله صمدیان و جمشید بایرامی فیلمی ۶ اپیزودی را با موضوع جزیره هرمز تولید می کنند.


به گزارش مهر، جمشید بایرامی هنرمند عکاس که سمت مشاور هنری جزیره هرمز را برعهده دارد، گفت: از سال گذشته و همزمان با عملیات گسترده بازسازی و بهسازی بافت سنتی جزیره بی نظیر و زیبای هرمز، طرح ساخت فیلمی اپیزودیک در جزیره به کارگردانی فیلمسازان جوان و موفق کشورمان در نظرم بود که با همیاری مسئولان محترم، امسال زمینه ساخت آن فراهم شده است.


وی افزود: با مطالعه و شناخت از استعدادهای سینمای ایران در نهایت ۶ کارگردان انتخاب شده اند تا این اثر را با نام «قصه های هرمز» در قالب فیلم های کوتاه بسازند.


بایرامی در پایان اظهار کرد: کارگردان های «قصه های هرمز» هر یک با نگاه و ساختاری منحصر به فرد، گوشه ای از تاریخ، سنت، زیبایی و طبیعت این جزیره خارق العاده را بازتاب می دهند.


 این فیلم ۶ اپیزودی به تهیه کنندگی استانداری هرمزگان و با موضوع جزیره هرمز ساخته می شود که ۶ کارگردان سینما در ساخت آن همکاری دارند. این ۶ کارگردان مطرح سینمای ایران از نسل اول و دوم سینما انتخاب شده اند و از جمله آنها می توان به شهرام مکری، سیف اله صمدیان و جمشید بایرامی اشاره کرد.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای ایران زانتا محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.