ریزگردهای جانور در هوا و جراحت به کولر اتومبیل

ریزگردها چه آسیبی به کولر اتومبیل وارد می کنند؟
به عقیده فروش خودرو هیرسا جان دار در هوا ضمن ایجاد مشکل در سعی کولر اتومبیل , زمینه ساز عیوبی نظیر خنک نکردن کولر می گردد .

نقص‌ خنک نکردن کولر اتومبیل از آنجا ناشی می‌شود که گرد و غبار سبب میشود کمپرسور اتومبیل که به نوعی قلب تپنده کولر خرید خودرو فروش خودرو است , نقش حیاتی اش را که به گردش درآوردن سرد کننده است به خیر انجام ندهد و بنابراین سیستم سرمایش به صدق کار نکند . در فیض خنک کنندگی کولر خرید خودرو فروش خودرو کاهش مییابد . مطابق پایانی خبرها این ریزگردها با ورود زود هنگام خود عرش چندین استان غربی و مرکزی را خاکستری کرده اند و به مرز هشدار رسانده اند . البته هیچ بعید نمی‌باشد که مثل سالهای قبل این ریزگردها به تهران و شهرهای محیط آن نیز برسد که در این حالت پایتخت نشینان علاوه بر آلودگی هوا , باید ریزگردها را نیز تحمل نمایند . ریزگردهایی که گهگاه آنقدر دوچندان میشوند که چه بسا محدوده روئت کرد را نیز کاهش می دهد .

اما آیا علاوه بر چاره های گفته شده , راه حل دیگری هم برای پیکار با ریزگردها وجود دارد؟
بعضا کارشناسان با توجه به گرد و غبار موجود در هوای تهران توصیه می کنند که بهتر است از کولر خرید خودرو فروش خودرو استعمال نشود , ولی با دقت به ارتقاء شدید دما در شهرهای مختلف , از جمله تهران و غیرقابل تحمل بودن گرمای هوا کارشناسان توصیه می کنند که خوبتر است در چهره به کارگیری از کولر در چنین شرایطی , سیستم سرمایش در وضعیت گردش هوا در باطن اتومبیل قرار گیرد تا هوای بیرون خرید خودرو فروش خودرو داخل آن نشود .

یک توصیه دیگر اینکه کولر را در دورهای بالا روشن نکنید و در شرایطی که دور خرید خودرو فروش خودرو بالا است , بایستی کلاچ را بگیرید و آنگاه کولر را پر‌نور نمایید .

خوبتر است در همان لحظه که کولر را روشن می‌شود شیشه پنجره ها را بالا نکشید تا کولر یک سری دقیقه ای کار نماید و هوای اول آن خارج شود , بعد از آن شیشه ها را بالا بکشید .
ریزگردهای سمباده ای
اما از آنجایی که جنس ریزگردها از سنگ است و حالتی سمباده ای دارا هستند , به حلقه و پیستون خرید خودرو فروش خودرو نیز آسیب می دهند , ولی این آسیبی است که در دراز بازه پیش می‌آید , اما حواستان باشد , در شرایطی که اتومبیل شما هنگام جنبش اصطلاحاً عطسه می‌زند , احتمال پاره شدن فیلتر هوا موجود هست . بنابراین شاید به خیال این ایراد , فارغ از اینکه حواستان باشد فیلتر هوای کولرتان پاره شود و گرد و غبار مستقیماً وارد اتومبیل شود . بنابراین بازرسی عصر ای فیلتر هوای خرید خودرو فروش خودرو را در حیث داشته باشید . اینها مشکل‌ها احتمالی ریزگردها برای خرید خودرو فروش خودروها می باشند , مشکلاتی که به هر حال هر سال درانتظار خرید خودرو فروش خودرو شما می باشد . اگرچه چنین مشکلاتی برای خرید خودرو فروش خودرو در چنین هوایی وجود دارد , البته با دقت به پیشنهاد کارشناسان زیست محیطی بر اساس عدم تردد در هوای غبارآلود , منفعت از خرید خودرو فروش خودرو در چنین هوایی دوری ناپذیر است و سود از کولر آن نیز برای فرارو گریز از گرما آیتم متبوع همه است . ضمن این که در هوایی که از شدت وجود ریزگردها غیر استاندارد اعلام میگردد , ذیل کشیدن شیشه اتومبیل خطا به حیث میرسد ; به این ترتیب خوب تر است با رعایت پیشنهاد های کارشناسان برای پیشگیری از اشتباهات کولر خرید خودرو فروش خودرو , نیز خودمان را از خطر ریزگردها در امان بداریم و نیز خرید خودرو فروش خودرومان را .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *