خنک کننده روغن

چگونه از داغ شدن روغن داخل سیستم خرید خودرو فروش خودرو جلوگیری کنیم؟
روغن استدلال با اهمیت خرید خودرو فروش خودرو بوده و همانند خون در سیستم خرید خودرو فروش خودرو فعالیت می‌نماید . سوال با اهمیت این است که به چه شکل از جوش آمدن خون اتومبیل جلوگیری کنیم؟
عاملهای خنک کننده در خرید خودرو فروش خودروها به جور های ذیل تقسم می گردند :
سیستم خنک کننده کلیدی ( primary cooling system ) : که یا این که آب رادیاتور است و از آن بعنوان مایع خنک کننده یا coolant اسم میبرند یا می تواند سیستم خنک کننده خرید خودرو فروش خودرو از روش هوا باشد .

سیستم خنک کننده ثانویه ( secondary cooling system ) : که در همگی خرید خودرو فروش خودروها روغن خرید خودرو فروش خودرو یا این که روغن این نقش را برعهده دارااست . گرچه اکثر مردم فکر‌می‌کنند که نقش روغن خرید خودرو فروش خودرو روان کنندگی است اما احتمال دارد کمتری کسی به نقش خنک کنندگی روغن خرید خودرو فروش خودرو اعتنا کند .
خنک کننده روغن خرید خودرو فروش خودرو ( engine oil cooler ) چیست؟
خنک کننده روغن خرید خودرو فروش خودرو به مثابه رادیاتور کوچکی است که در جلوی سیستم خنک کننده ( coolant system ) اتومبیل جایگذاری و نصب می‌شوند که دمای روغن را در حین عبور از لوله های پیچ در پیچ باطن خنک کننده کاهش می‌دهد . خنک کننده روغن اساسا یک رادیاتور است که در آن به جای آب , روغن خرید خودرو فروش خودرو جریان داراست . این سیستم هنگامیکه خرید خودرو فروش خودرو روشن باشد عمل مینماید .

کاهش دمای روغن خرید خودرو فروش خودرو بویژه در خرید خودرو فروش خودروهای خنک شونده با هوا فواید مضاعف متعددی دارااست . این رادیاتور خنک کننده همچنین میتواند در خنک کردن روغن دنده – فشار و دمای بالا – نیز بکار رود .


یک کیت خنک کننده روغن خرید خودرو فروش خودرو لا به لا ۵۰ تا ۱۰۰ دلار قیمت داراست .

هنگامی دمای نرمال خرید خودرو فروش خودرو ارتقاء می یاید سبب ساز می گردد که خرید خودرو فروش خودرو به انحا مختلف زخم ببیند که دربرگیرنده زوال و از در میان رفتن سرعت بالا روغن خرید خودرو فروش خودرو هم می‌شود .

بده بستان روغن اکثر اوقات باعث نگهداری و ارتقاء توان روانکاری میشود و یک سیستم خنک کننده روغن می تواند کیفیت روغن را با کاهش دمای کارکرد روغن تا حدود ۳۰ درصد برای زمان های هنگامی بیشتر نگهداری کند .

اصولا نقش ثانویه روغن خرید خودرو فروش خودروها خنک کردن خرید خودرو فروش خودرو است . سیستم خنک کننده در مدلهای متعدد خرید خودرو فروش خودرو سیکلت هارلی دیویدسون نیز بکار رفته و این سیستم اساسا یک رادیاتور است که از یک طرف آن روغن وارد و از سوی دیگر آن خارج می گردد میان این سیستم لوله های نازکی هستند که به تیغه هایی وصل میگردند که به طور موءثر حرارت را پخش کرده و از در بین می‌برند باطن این سیستم ترموستات نیز کار میکند که مانع از جوش داخل شدن روغن میشود . وقتی که روغن وارد این سیستم می‌شود میزان خیلی زیادی از حرارت خود را از دست میدهد .

تصور غلطی که در خصوص سیستم خنک کننده روغن موجود هست این است که‌این سیستم صرفا در سرعتهای بالا کار می نماید در حالیکه در هنگام شرایط ترافیک یا در حالا جلوگیری نیز این سیستم فعال بوده و به کاهش حرارت روغن یاری می‌نماید .
پباده سازی سیستم خنک کننده روغن خرید خودرو فروش خودرو
همانند رادیاتورها خنک کننده های روغن خرید خودرو فروش خودروها در مقدار های مختلفی وجود دارا هستند انتخاب سایز مناسب مبنی بر فاکتورهای مختلفی می باشد

– واحد سنجش ظرفیت روغن باطن سیستم

– بضاعت خروجی خرید خودرو فروش خودرو

– اندازه جرایان هوا و دور و اطراف برای خنک کننده

– میزان رادیاتور

هر مورد از فاکتورهای فوق الذکر نقش مهمی در تعیین میزان خنک کننده روغن خرید خودرو فروش خودرو مناسب خرید خودرو فروش خودرو شما داراست . بعنوان یک قاعده مهم سرانگشتی , عمده راننده ها وسیع ترین اندازه خنک کننده روغن را انتخاب می نمایند بطوریکه می‌تواند به نیکی جریان هوا را اخذ نماید آن گاه ترموستات را بیش تر مینمایند که قادر است روغن را در دمای دلخواه نگه دارااست .

در صورتی روغن خیلی داغ شود استارت به تجزیه می‌نماید و تجزیه روغن سبب ضعیف و راحت شدن بیش از حد روغن میگردد و تراز فشار روغن به سطح خطرناک افت پیدا مینماید .

همان گونه که روغن داغ سبب جراحت به خرید خودرو فروش خودرو می شود روغنی که از نگاه دما سرد باشد نیز آسیبهای بدون شوخی به خرید خودرو فروش خودرو می زند و دمای سرد منجر می شود که روغن نتواند ویسکوزیته دلخواه داشته باشد . بهترین منش برای حل این نقص‌ اضافه کردن سیستم خنک کننده در دست گرفتن دما به وسیله ترموستات است سیستم خنک کننده روغن به حفظ دمای روغن و همینطور ممانعت از ارتقاء دمای روغن امداد می‌نماید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *