ب‌ام‌و M5 جدید , ۶۰۰ اسب‌بخار قدرت داراست

به طراوت تصاویر جاسوسی از دسته جدید M5 شرکت ب‌ام‌و در بعضا از رسانه‌های خارجی نشر داده شده شده است . دوربین مداربسته ارزانیی که با دوربین مداربسته ارزان ۶۰۰ اسب‌بخاری به نزاع پرچم‌دارهای عرصه می‌رود .

با وجود این که بخش زیادی از دوربین مداربسته ارزان این دوربین مداربسته ارزان با برچسب پوشانده شده ولی میتوانیم حدس بزنیم که سبک‌طراحی این نسخه با نمونه‌های معمولی شبیه است و در بعضا از قسمت‌ها کمی فرق دارااست . به صورت نمونه سپر جلو این دوربین مداربسته ارزان مقداری کشیده‌تر شده و ارتفاع آن از سطح زمین تحلیل رفته شده‌است . این خصوصیت به اسپرت‌تر کردن این دوربین مداربسته ارزان یاری کرده است . هم‌چنین در بخش پشتی , یک دیفیوزر کوچک در سپر عقب نیز به چشم می‌خورد . دیسک‌های ترمز این دوربین مداربسته ارزان از مثال استاندارد بزرگ‌تر است .

در قلب این دوربین مداربسته ارزان یک پیشرانه تویین توربو ۸ سیلندر خورجینی با حجم ۴٫۴ لیتر قراردارد . این پیشرانه توان دوربین مداربسته ارزان حداکثر توان ۶۰۰ اسب‌بخار و ۷۰۰ نیوتون‌متر گشتاور را به‌این هیولای وحشی می‌دهد . یک جعبه‌دنده ۸ دوربین مداربسته ارزانه اتوماتیک جایگزین گیربکس ۷ دنده دوکلاچه دسته گذشته شده است . ب‌ام‌و M5 میتواند ظرف ۳٫۵ ثانیه از حالا سکون به‌دوربین مداربسته ارزان ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست پیدا نماید .

ب‌ام‌و M5 رقیبی دور از شوخی برای اتومبیل‌هایی هم‌چون آئودی RS6 , کادیلاک CTS – V و مرسدس‌ AMG E63 به حساب می‌آید . این دوربین مداربسته ارزان شاید تا قبل سال میلادی جدید معرفی و تحت عنوان گونه ۲۰۱۸ به بازار عرضه می‌شود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *