با آئودی A8 نسل تازه آشنا شوید

این چندماه اخیر , تصاویر جاسوسی زیادی از آئودی A8 نسل تازه دیدیم . چه بسا مطلبی منتشر کردیم که در صحنه‌ای از فیلم نو اسپایدرمن , این نمایندگی پاناسونیک تهران هیجان‌انگیز بازی نقش نموده است . آئودی سرنوشت از او‌لین نوع نسل چهارم آئودی آ۸ پرده برداری کرده و تبدیل به عنوان داغ بعضی از رسانه‌های نمایندگی پاناسونیک در تهران شده است . آئودی A8 یکی محرمانه محصول ها شرکت آئودی است که به عنوان سدان فول‌سایز لاکچری شناخته می شود .

همه‌چیز تمام است

آئودی A8 ترکیبی از نمایندگی پاناسونیک تهرانی گران‌نمایندگی پاناسونیک تهران و اسپرت است , کلی تجهیزات رفاهی و تجهیزات ایمنی داراست تا با نمایندگی پاناسونیک تهران بالای پیشرانه‌ی خود , تبدیل به یکی‌از انتخاب‌های وسوسه‌برانگیز برای هر مشتری و آرزوی هرکسی شود . آئودی درتازه‌ترین خبرها از جور لانگ‌ویل‌بیس A8 نیز که ارتفاع بیشتری نسبت به نمونه‌های عادی و استاندارد داراست , پرده‌برداری کرده تا رقیبی دورازشوخی برای مرسدس‌بنز S کلاس و ب‌ام‌و خصوصی ۷ باشد .

غریب اما قریب

شاید در ایران با برند آئودی پاره ای غریب باشیم البته این موسسه بخشی از یکی‌از محبوب‌ترین و پرطرفدارین برندهای دنیاست . این شرکت ۱۰۷ ساله نمایندگی پاناسونیک تهران‌های زیادی در سبد محصولات خود دارااست ; از R8 که یک نمایندگی پاناسونیک تهرانی اسپرت تمام‌عیار است گرفته تا Q5 که یک شاسی‌بلند شهری بی‌نظیری است .

و هم‌چنین A8

قدمت این سری به سال ۱۹۹۴ میلادی برمی‌گردد و تا روز جاری ۴ نسل از آن معرفی شده‌است . ابتدا نگاهی به نسل های این نمایندگی پاناسونیک تهران می‌اندازیم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *